Tanı Dengelen Şifalan

Enerjini Sen Yönet 

Çakralar  omurga üzerinde olan enerji merkezlerimizdir ve hayatımızı, davranışlarımızı, ruh halimizi ve bilincimizi yönetirler. Çakra çark, disk, hareket halinde olan halka anlamındadır. Her çakranın kendi gücü, yeti ve yetenekleri vardır.

 

2014 yılında “Your Life is in Your Chakras” eğitimini Guru Rattana’dan aldım. Öğrendiklerimi kendi üzerimde uygulayarak kendimi daha yakından tanıma fırsatım oldu. Bu öğretiler ihtiyaçlarımı fark etmeme yardımcı ve kendime yönelik çalışmalarımda birer rehber oldular. 

 

Kundalini Yoga’da kullanılan teknoloji Kundalini’nin (yaşam enerjimiz) kademeli olarak  uyandırılmasıdır. Bu süreçte Kundalini enerjisinin ani topraklanmamış yükselişlerini engellemek için kökümüzü Birinci çakrada tutuyor olmamız önemlidir.  Buradaki amaç farkındalık ve iç-huzurunu arttırırken, şefkatli bir kalp ile hayattan tat almaktır. 

 

Çakraların dengelenmesi ve hizalanması hayat boyu devam edecek kişisel bir süreçtir. Fiziksel ve zihinsel durumumuz, tekrarlayan problemler, alışkanlıklar, davranışlar, duygu durumu, istekler, arzular ve amaçlar... Hepsi çakralarda gizli.

Video Eğitim

990₺

Canlı Eğitim İle Ücretsizdir

8 Video / 12 Saat

3 Aylık Erişim

Canlı Eğitim
1.770₺

8 Video / 12 Saat

8 Canlı Paylaşım Seansı

3 Aylık Erişim